Vianočné trhy a vianočná besiedka - zs.prievaly.sk

    Vianočné trhy a vianočná besiedka 2017

 

Vianoce patria medzi najkrajšie a najväčšie sviatky v roku, a preto je treba na ne sa vopred dobre pripraviť.

 

 Aj na našej škole prebiehali prípravy na vianočné trhy. Doma i v škole sa vyrábali rôzne vianočné dekorácie a pieklo vianočné pečivo. Tiež deti na krúžku Malí kuchári  upiekli vian. dobroty. Všetko sa predávalo na vianočných trhoch  dňa 9. 12. v KD v Prievaloch a zvyšok na vianočnej besiedke o 15,30h. Opäť sa mohli účastníci trhov pokochať výrobkami a doma si pochutiť na vianočných dobrotách. Zároveň mohli ochutnať náš punč, ktorý bol spravený pre dospelých aj deti.

POZRI FOTO Naše výrobky2017

 

img 8513

Všetkým,ktorí vyrábali dekorácie, piekli alebo finančne prispeli na materiál, ďakujeme. Vďaka patrí aj ľuďom, ktorým nie sú ľahostajné školské zariadenia v obci, ktorí svojou kúpou v našom stánku na trhu a dobrovoľným vstupným na besiedke nás podporili.

 

 V predvianočný podvečer nám naši žiaci zahrali upravenú vianočnú rozprávku Snehulienka a sedem trpaslíkov, ktorí sa pripravovali na Vianoce. Deti svojim umeleckým slovom, spevom,tancom potešili svojich rodičov,  starých rodičov, tety, ujov a iných občanov Prieval. Žiaci si zaslúžia veľkú pochvalu za to, že nám pripomenuli čaro  a význam Vianoc.

 

POZRI FOTO VIANOCE 2017

 

 mg 9575