Vianočné trhy a besiedka - zs.prievaly.sk

       

         Vianočné trhy a besiedka 2019

 

Opäť je tu najkrajší čas v roku, kedy sa všetci tešíme na Vianoce. Všade prebiehajú prípravy na ne: vianočná výzdoba, dekorácie od výmyslu sveta, voňavé vianočné pečivo a pod.

 Aj v našej škole sme sa chystali a ešte  aj budeme pripravovať všetko na príchod Vianoc. Podarilo sa nám spolu s rodičmi prichystať na predaj  veľa krásnych dekorácií, ikebanov, vianočného pečiva, oblátok, trubičiek a iných darčekov, ktoré nám pripomínajú  čaro Vianoc.

 

Dňa 7.12. sa spomínané veci predávali na " Vianočných trhoch" aj s vynikajúcim punčom. 

Všetkým rodičom, starým rodičom a iným  ľuďom z  Prieval  alebo  z iných obcí veľmi pekne ďakujeme za  kúpu vianočných vecí a punču, čím podporili školské zariadenia v obci Prievaly.

 

 

Tento deň, v podvečer, naši žiaci ukázali, akí sú šikovní herci, tanečníci a speváci.  Preniesli nás do najkrajšieho obdobia  a konečne sme sa všetci zastavili a strávili krásne predvianočné popoludnie. Kultúrny program bol pestrý: od zábavnej scénky "Nezbedné deti"  cez " Smutnú jedličku," ktorej pomohli zvieratká až po  " Betlehemcom."  Deti sa rozlúčili krásnou vianočnou piesňou. Super všetko zvládli, a preto im patrí veľká pochvala.

 

POZRI FOTO VIANOCE 2019

 img 8954